For et år det har vært, vi er heldige! Og nå er det bare julemiddagen som står for tur, og så er det avgårde igjen. Rolig og fin romjul og nyttårsfeiring på Rügen. Vi har ikke vært der før, det er i gamle Øst-Tyskland, en øy i Østersjøen. Tenker det blir bra.
Nå ringes julen inn! På skikkelig bobilvis, dette må vel være den beste måten å dingle med klokker vel:)
For et år dette har vært. Lengst framme i minne er sommerferien, og turen opp i 4000 meters høyde nær Mont Blanc! Det var høyt, og høydesyken fikk kjørt seg, for å si det slik. Vi rakk nesten fire uker på tur, og så steder vi ikke har vært før. Varmt var det i sommer, men flott!

Vi rakk også en flott tur i mai, til Wachau i Østerrike, Melk, Krems, Wien, Dürchstein… Idyll hele veien, og gode viner.




Vi tenker alltid framover. Hva skal vi gjøre til sommeren? Hvordan blir påsken? Og så drømmer vi, om frisk sjøluft, om høye fjell, om gode samtaler. Tipper vi ikke er alene om det, nå i travle julestria!
Ønsker dere andre også gode drømmer, en fredelig jul, tid til å tenke og kjenne på glede for alt som går bra.
Ta vare på hverandre 🙂